صرافی ایرانی اوکی اکسچنج یکی از بهترین سایت ها برای خرید و فروش بیت کوین ، اتریوم  و ….. با ریال و سایر ارزهای دیجیتالی است و همینطور تبدیل ارزها به هم

آموزش و معرفی صرافی ایرانی اوکی اکسچنج،خرید بیت کوین با ریال

همینطور که میدانیم روز به روز تقاضا برای ارزهای دیجیتالی زیادتر میشود و مکانی برای خرید این ارزها در ایران که بصورت ریالی بتوان  بیت کوین یا سایر ارزها را خرید و فروش کرد یا به هم تبدیل کرد ، ما را بر این داشت تا صرافی ایرانی اوکی اکسچنج که بیش ار ۲ سال سابقه دارد را به شما معرفی کنیم

صرافی ایرانی اوکی اکسچینج

برای ثبت نام در این صرافی روی بنر بالا یا این لینک ثبت نام کلیک کنید ( لینک ثبت نام ) . بعد از کلیک روی لینک ، در صفحه باز شده میتوانید با حساب گوگل پلاس خود ثبت نام کنید یا فرم ثبت نام را پر کنید .

برای تکمیل فرم ثبت نام مانند زیر عمل کنید

ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج

در صفحه باز شده که کاملا فارسی است ، ایمیل ، پسورد ، دوباره پسورد ، و بعد تیک i am not a robot را بزنید و در نهایت بر روی ثبت حساب کاربری جدید کلیک کنید تا حساب شما ساخته شود

ثبت نام اوکی اکسچینج

خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزها در صرافی ایرانی اوکی اکسچنج

بعد از تکمیل فرم ثبت نام به صفحه ای مانند تصویر زیر وارد میشید که باید هویتتون را تایید کنید که چون سایت فارسی است کاملا متوجه میشید ، اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی و نام پدر و …..

صرافی ایرانی اوکی اکسچینج

اطلاعات حساب بانکیتون رو هم میدید ( فقط شماره کارت بانک ) برای واریز پول ارز به حساب شما . وقتی ارزی بفروشید پول رو در کمتر از چند ساعت به این شماره کارت واریز میکنند.

همینطور شماره موبایل و شماره ثابت رو هم وارد میکنید که برای تایید اون معمولا ، فردا صبحش به اون شماره تلفن ثابت زنگ میزنند که شماره شما تایید بشه .

بعد از اینکار با خیال راحت میتونید در این صرافی ایرانی بیت کوین ، اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال را بخرید یا بفروشید و با خیال راحت در این صرافی کار کنید .

نحوه خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزها در اوکی اکسچنج

برای خرید بیت کوین یا ارزهای دیگه فقط کافیه بعد از ورود به سایت از منوی بالا تبادل ارز را انتخاب کنید و ارزی که میخواهید بخرید را انتخاب کنید  مثلا بیت کوین و  بعد مقداری که از این ارز میخواهید بخرید  مثلا ۰٫۱ ، در کادر پایینش مقدار پولی که باید پرداخت کنید را میزنه و برای پرداخت دکمه مرحله بعد را میزنید و  آدرس کیف پول بیت کوین خود را وارد میکنید و بعد پرداخت با درگاه بانکی را انتخاب میکنید . ارز خریداری شده در کمتر از یک ساعت به کیف پول شما واریز میشود .فوق العاده راحت و حرفه ایه .

برای فروش بیت کوین یا ارزهای دیگه به سایت هم ، در بالا دکمه تبادل ارز را انتخاب میکنید و ارزی که میخواهید بفروشید را انتخاب میکنید و جلوش مقداری که از این ارز میخواهید بفروشید را وارد میکنید و یه کم پایین ترش دو تا فلش هست که اون رو میزنید (برای تغییر از خرید به فروش به سایت) و در کادر پایین مقدار پولی که میگیرید را مینویسه که برای ادامه کار دکمه مرحله بعد را میزنید و ادامه کار را انجام میدهید.

لینک ثبت نام در صرافی ایرانی اوکی اکسچنج 

سیگنال رایگان خرید ارزهای دیجیتال

سیگنال رایگان خرید ارزهای دیجیتال