صرافی ایرانی اوکی اکسچنج

/صرافی ایرانی اوکی اکسچنج

صرافی ایرانی اوکی اکسچنج یکی از بهترین سایت ها برای خرید و فروش بیت کوین ، اتریوم  و ….. با ریال و سایر ارزهای دیجیتالی است و همینطور تبدیل ارزها به هم

آموزش و معرفی صرافی ایرانی اوکی اکسچنج

همینطور که میدانیم روز به روز تقاضا برای ارزهای دیجیتالی زیادتر میشود و مکانی برای خرید این ارزها در ایران که بصورت ریالی بتوان  بیت کوین یا سایر ارزها را خرید و فروش کرد یا به هم تبدیل کرد ، ما را بر این داشت تا صرافی ایرانی اوکی اکسچنج که بیش ار ۲ سال سابقه دارد را به شما معرفی کنیم

صرافی ایرانی اوکی اکسچینج

برای ثبت نام در این صرافی روی بنر بالا یا این لینک ثبت نام کلیک کنید ( لینک ثبت نام ) . بعد از کلیک روی لینک ، در صفحه باز شده میتوانید با حساب گوگل پلاس خود ثبت نام کنید یا فرم ثبت نام را پر کنید .

برای تکمیل فرم ثبت نام مانند زیر عمل کنید

ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج

در صفحه باز شده که کاملا فارسی است ، ایمیل ، پسورد ، دوباره پسورد ، و بعد تیک i am not a robot را بزنید و در نهایت بر روی ثبت حساب کاربری جدید کلیک کنید تا حساب شما ساخته شود

ثبت نام اوکی اکسچینج

خرید و فروش بیت کوین یا سایر ارزها در صرافی ایرانی اوکی اکسچنج

بعد از تکمیل فرم ثبت نام به صفحه ای مانند تصویر زیر وارد میشید که باید هویتتون را تایید کنید که چون سایت فارسی است کاملا متوجه میشید ، اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی و نام پدر و …..

صرافی ایرانی اوکی اکسچینج

اطلاعات حساب بانکیتون رو هم میدید ( فقط شماره کارت بانک ) برای واریز پول ارز به حساب شما . وقتی ارزی بفروشید پول رو در کمتر از چند ساعت به این شماره کارت واریز میکنند.

همینطور شماره موبایل و شماره ثابت رو هم وارد میکنید که برای تایید اون معمولا ، فردا صبحش به اون شماره تلفن ثابت زنگ میزنند که شماره شما تایید بشه .

بعد از اینکار با خیال راحت میتونید در این صرافی ایرانی بیت کوین ، اتریوم یا سایر ارزهای دیجیتال را بخرید یا بفروشید و با خیال راحت در این صرافی کار کنید .

لینک ثبت نام در صرافی ایرانی اوکی اکسچنج 

۱۳۹۸-۱-۲۵ ۱۱:۰۶:۳۲ +۰۴:۳۰

ثبت ديدگاه