کسب روزانه حداقل ۰٫۰۲ ریپل رایگان

ریپل جزو سه ارز برتر با ارزش دنیاست و با توجه به قیمت پایین ریپل ، بهترین موقع برای دریافت رایگان ارز ریپله ، چون هر چه قیمت ارزها پایین تر باشه ، در سایتهای رایگان ، بیشتر دریافت میکنید ، الان قیمت ریپل حدود ۰٫۳ دلاره و همانطور که میدانید ، بیت کوین در اوایل ارزشش از این هم پایین تر بود و الان ارزش آن در کمترین حالت حدود ۴۰ میلیون تومان شده و با توجه به ارزش روز افزون ریپل میتوان به عنوان سرمایه گذاری خوبی به آن نگاه کرد و تازه هیچ پولی برای این سرمایه گذاری خرج نمیشه و ما آن را رایگان بدست میاریم.

نحوه کار با سایت ریپل رایگان

خب با توجه به اطلاعات بالا ، برای ثبت نام در سایت ریپل ریگان روی بنر زیر یا روی این لینک ثبت نام  کلیک کنید و در بالا دکمه register را بزنید

ریپل رایگان

و بعد ایمیل ، پسورد و دوباره پسورد را بزنید و در نهایت دکمه register را بزنید

بعد از ورود به سایت ،برای دریافت ریپل رایگان تنها کاری که باید کرد اینه که هر یک ساعت دکمه roll را بزنیم و کمترین مقداری که ممکنه به شما بده ۰٫۰۰۱ ریپله

یعنی اگه همیشه بدشانس باشید و کمترین مقدار را بگیرید ، روزانه ۰٫۰۲ ریپل میتونید از این سایت بدست بیارید که عالیه

همچنین بخوانید : کسب بیت کوین رایگان

برداشت از سایت

کار با سایت دقیقا مثل سایت freebitco است که قبلا کامل توضیح داده شده ، برای برداشت از سایت ، در وسط صفحه سمت چپ دکمه withdraw را میزنیم و اطلاعات زیر را پر میکنیم .

amount : مقداری که میخواهیم برداشت کنیم ( کمترین مقدار ۱ ریپل است ) . میتونید دکمه withdraw all که داخل همین دکمه است را بزنید که همه ریپلی که جمع کردید را برداشت کنید ( این مقدار باید بیشتر از ۱ ریپل باشد )

ripple address : در اینجا باید آدرس ریپل کیف پولتون را وارد کنید . برای این آدرس و گزینه پایین از آدرس ریپل در صرافی بایننس استفاده کنید . صرافی بایننس یکی از معتبرترین صرافیهای دنیاست که داخلش میتونید تقریبا تمام ارزهای دیجیتال دنیا رو به هم به صورت آنی تبدیل کنید . در یک پست جداگانه بصورت کامل به صرافی binance پرداخته ام که در این لینک میتونید مطالعه کنید . ( صرافی binance )

destination tag : اینجا هم باید تگ ریپل که صرافی بایننس بهتون میده را وارد کنید

***** برای برداشت از سایت ، اول سایت بایننس را باز کنید و ارز ریپل را انتخاب کنید و بعد deposite را بزنید . وقتی اینکارو کردید خود بایننس آدرس ریپل و تگ را بهتون نشون میده و شما در قسمت withdraw این سایت ریپل رایگان وارد میکنید و کمتر از ۲۴ ساعت بعد ریپل به حساب شما در بایننس منتقل میشه و اونجا میتونید به هر ارز دیگه ای که بخوایید تبدیلش کنید . توصیه من اینه که حتما خود ریپل را نگه دارید و به بیت کوین تبدیلش نکنید ، مطمئن باشید که در آینده ضرر نمیکنید و این ارز رشد خیلی خوبی خواهد داشت *****

در قسمت referral program هم میتونید لینک ریفرال یا زیرمجموعه گیریتون را ببینید و اگر دوست داشتید زیر مجموعه بگیرید و سودتون را بیشتر کنید.

سیگنال رایگان خرید ارزهای دیجیتال

سیگنال رایگان خرید ارزهای دیجیتال