کسب روزانه ۵ داج کوین رایگان

در پست های قبلی بهترین سایتهای کسب بیت کوین رایگان را معرفی کردیم ، امروز قصد داریم یک سایت برای کسب داج کوین رایگان معرفی کنیم . با توجه به قیمت پایین داج کوین ، بهترین موقع برای دریافت رایگان داج کوینه ، چون هر چه قیمت داج کوین پایین تر باشه ، در سایتهای رایگان ، بیشتر دریافت میکنید ، الان قیمت داج کوین حدود ۰٫۰۰۲ دلاره و همانطور که میدانید ، بیت کوین در اوایل ارزشش از این هم پایین تر بود و الان ارزش آن در کمترین حالت حدود ۴۰ میلیون تومان شده و با توجه به ارزش روز افزون داج کوین میتوان به عنوان سرمایه گذاری خوبی به آن نگاه کرد و تازه هیچ پولی برای این سرمایه گذاری خرج نمیشه و ما آن را رایگان بدست میاریم.

نحوه کار با سایت داج کوین رایگان

خب با توجه به اطلاعات بالا ، برای ثبت نام در سایت داج کوین ریگان روی بنر زیر یا روی این لینک ثبت نام  کلیک کنید و در بالا دکمه sign up را بزنید

داج کوین رایگان

و بعد ایمیل ، پسورد و داج کوین آدرس خود را وارد کنید و i am not a robot را بزنید و در نهایت دکمه sign up را بزنید

برای آدرس داج کوین هم میتونید از آدرس داج کوین کیف پول coinpot استفاده کنید ( کیف پول coinpot )

بعد از ورود به سایت ، هر یک ساعت کد کپچا را میزنید و بعد دکمه roll و کمترین مقداری که ممکنه به شما بده ۰٫۰۲۴ داج کوینه

یعنی اگه همیشه بدشانس باشید و کمترین مقدار را بگیرید ، روزانه ۵ داج کوین میتونید از این سایت بدست بیارید که عالیه

برداشت از سایت

کار با سایت دقیقا مثل سایت freebitco است که قبلا کامل توضیح داده شده ، برای برداشت از سایت ، در وسط صفحه دو دکمه وجود داره که ما دکمه withdraw را میزنیم و برای واریز خودکار تیک auto withdraw enabled را میزنیم ، تا هر دوشنبه به صورت اتوماتیک به کیف پول ما واریز بشه .

کمترین مقدار برای واریز ، ۵۰ داج کوینه ، یعنی هر وقت به ۵۰ داج کوین رسیدید ، به صورت اتومات اولین دوشنبه به کیف پول شما واریز میشه. جالب اینجاست کیف پول coinpot همانند صرافی هم عمل میکنه و شما بصورت آنی و لحظه ای بدون هیچ کارمزدی داج کوینتون را به بیت کوین تبدیل کنید .

غیر از این در قسمت multiply doge میتونید داج کوینتون را هم بیشتر کنید ، ولی باید خوش شانس باشید برای برد زیاد.

در قسمت refer هم میتونید لینک ریفرال یا زیرمجموعه گیریتون را ببینید و اگر دوست داشتید زیر مجموعه بگیرید و سودتون را بیشتر کنید.

سیگنال رایگان خرید ارزهای دیجیتال

سیگنال رایگان خرید ارزهای دیجیتال